Agnieszka Pabiańska

doradca podatkowy

Na co dzień, wraz z Tomkiem Połeć współtworzę kancelarię prawno-podatkową Tax Harmony Sp. z o. o. Spółka doradztwa podatkowego. Nasza kancelaria pomaga przedsiębiorcom prawidłowo rozliczać transakcje dokonywane przede wszystkim za pośrednictwem międzynarodowych platform sprzedażowych typu Amazon.
[Więcej >>>]

Sklep

O blogu

Jeśli szukasz nudnych artykułów o tematyce podatkowej to źle trafiłeś 🙂 Tutaj piszę o podatkach w przystępny i ciekawy sposób. Chcę udowodnić wszystkim niedowiarkom, że prawo podatkowe potrafi być niezwykle interesujące.

Na blogu będę poruszać same aktualne tematy: omawiać nowelizacje przepisów podatkowych oraz opisywać bieżące problemy z jakimi spotykam się w mojej praktyce biznesowej. To tutaj dowiesz się „jak opodatkować” dokonywane przez Ciebie transakcje.

Z uwagi na moją specjalizację (jak również specjalizację prowadzonej przeze mnie i Tomka Połeć kancelarii), skupię się przede wszystkich na tematach związanych z e-commerce, tj. na handlu online prowadzonym najczęściej przy wykorzystaniu elektronicznych platform sprzedażowych (tzw. marketplace-ów).

Jestem przekonana, że tematów i pomysłów na nowe wpisy nigdy nie zabraknie – nasze otoczenie prawno-gospodarcze jest niesamowitym źródłem inspiracji. Artykuły kieruję zarówno do osób, które zawodowo zajmują się tematami podatkowymi, jak również dla tych, którzy z podatkami nie mają za wiele do czynienia (no może, niestety lub „stety”, poza płaceniem ich 🙂 .

Jeżeli jakiś temat Cię szczególnie zaciekawi – daj mi znać, zawsze jesteś mile widzianym głosem w dyskusji. Przyjemnej lektury!

***