Agnieszka Pabiańska

doradca podatkowy

dr Aneta Nowak-Piechota

doradca podatkowy radca prawny

Jesteśmy zgranym duetem doradców podatkowych, specjalizującym się w zagadnieniach z zakresu e-commerce. Na co dzień współtworzymy kancelarię prawno-podatkową Tax Harmony Sp. z o. o. Spółka doradztwa podatkowego. Nasza kancelaria pomaga przedsiębiorcom prawidłowo rozliczać transakcje dokonywane przede wszystkim za pośrednictwem międzynarodowych platform sprzedażowych typu Amazon.
[Więcej >>>]

Skontaktuj się

O blogu

Jeśli szukasz nudnych artykułów o tematyce podatkowej to źle trafiłeś😊 Tutaj piszemy o podatkach w przystępny i ciekawy sposób. Chcemy udowodnić wszystkim niedowiarkom, że prawo podatkowe potrafi być niezwykle interesujące. 

Będziemy poruszać tutaj same aktualne tematy: omawiać nowelizacje przepisów podatkowych oraz opisywać bieżące problemy z jakimi spotykamy się w naszej praktyce biznesowej. To tutaj dowiesz się „jak opodatkować” dokonywane przez Ciebie transakcje. 

Z uwagi na naszą specjalizację (jak również specjalizację prowadzonej przez nas kancelarii), skupimy się przede wszystkich na tematach związanych z e-commerce, tj. na handlu online prowadzonym najczęściej przy wykorzystaniu elektronicznych platform sprzedażowych (tzw. marketplace-ów). 

Jesteśmy przekonane, że tematów i pomysłów na nowe wpisy nigdy nie zabraknie – nasze otoczenie prawno-gospodarcze jest niesamowitym źródłem inspiracji. Artykuły kierujemy zarówno do osób, które zawodowo zajmują się tematami podatkowymi, jak również dla tych, którzy z podatkami nie mają za wiele do czynienia (no może, niestety lub „stety”, poza płaceniem ich 😊). 

Jeżeli jakiś temat Cię szczególnie zaciekawi – daj nam znać, zawsze jesteś mile widzianym głosem w dyskusji. Przyjemnej lektury!

 

***