Agnieszka Pabiańska

doradca podatkowy

dr Aneta Nowak-Piechota

doradca podatkowy radca prawny

Jesteśmy zgranym duetem doradców podatkowych, specjalizującym się w zagadnieniach z zakresu e-commerce. Na co dzień współtworzymy kancelarię prawno-podatkową Tax Harmony Sp. z o. o. Spółka doradztwa podatkowego. Nasza kancelaria pomaga przedsiębiorcom prawidłowo rozliczać transakcje dokonywane przede wszystkim za pośrednictwem międzynarodowych platform sprzedażowych typu Amazon.
[Więcej >>>]

Sklep

O nas

Jesteśmy zgranym duetem doradców podatkowych, specjalizującym się w zagadnieniach z zakresu e-commerce. Uzupełniamy się merytorycznie – Agnieszka jest ekspertem z zakresu podatków pośrednich, zaś Aneta specjalizuje się w podatkach bezpośrednich. Łączy nas przede wszystkim miłość do doradztwa podatkowego (tak, wyznałyśmy to w końcu publicznie!).

Na co dzień, wraz z Tomkiem Połeć – założycielem Grupy Taxology, współtworzymy kancelarię prawno-podatkową Tax Harmony Sp. z o. o. Spółka doradztwa podatkowego. Nasza kancelaria pomaga przedsiębiorcom prawidłowo rozliczać transakcje dokonywane przede wszystkim za pośrednictwem międzynarodowych platform sprzedażowych typu Amazon. 

W pracy z naszymi klientami odchodzimy od sztywnych reguł – chcemy przede wszystkim, by w relacjach z nami czuli się swobodnie, bez zbędnego dystansu. W taki też sposób będziemy rozmawiać z Tobą na naszym blogu. Może dzięki temu Ciebie również zarazimy naszą pasją do podatków!

 

***